Velký sportovní úspěch našich páťáků!
Ve čtvrtek 30. dubna se ve zlínské sportovní hale DatArt konalo krajské kolo ve vybíjené. Do něj se probojovali naši páťáci z okrskového kola, které se konalo v pondělí 20. dubna ve zlínské škole Komenského I. Po neuvěřitelných soubojích s dalšími šesti školami naši páťáci vyhráli krásné 2. místo, ke kterému jim moc gratulujeme.
Soutěže se zúčastnili: Marek Pšeja, Michael Tobias Veselý, Jakub Vrzalík, Ondřej Zavrtálek, David Danihel, Adriana Kubátová, Matěj Musil, Antonín Synek, Tereza Ščuglíková, David Šubarda, Tobiáš Truhlář a Dominik Urban.
Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy v tomto oblíbeném sportu.
Fotografie z této akce naleznete ve FOTOGALERII.


















