V květnu se pro všechna oddělení školní družiny uskutečnila zábavná akce s názvem DOCTOR DANCER. Děti si užily hodinu plnou hudby, tance a pohybu. Celým programem je provázel příběh o záchraně planety. Nechyběla dramatizace, zajímavé úkoly ani spousta zábavy. Děti se s chutí zapojovaly do všech aktivit. Program byl velmi pestrý a stále se něco dělo. Atmosféra byla po celou dobu skvělá, smích byl slyšet ze všech stran. DOCTOR DANCER se všem moc líbil a odnesli jsme si z něj spoustu hezkých zážitků.
Fotografie z tézo akce naleznete ve FOTOGALERII


















