Volby do Školské rady 2022-2025

Napsal Mgr. Libor Sovadina dne .

Oznámení o konání voleb do školské rady při ZŠ Fryšták

V souladu s § 167 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (dále jen školský zákon) oznamuji konání voleb do školské rady při ZŠ Fryšták.

Seznam sešitů a potřeb pro školní rok 2022/2023

Napsal Mgr. Helena Uhříková dne .

Loučení s deváťáky

Napsal Miluše Šafářová dne .

Se závěrem školního roku přichází každoročně loučení s deváťáky. Na naší škole je pěknou tradicí, že probíhá společně se všemi žáky školy, učiteli a rodiči.

Podporujeme zvíře v ZOO Zlín - Lešná

Napsal žáci 9. C dne .

Už od roku 2016 pomáhají naši žáci a učitelé zvířatům v ZOO Zlín. Organizátorem letošní finanční sbírky byli už počtvrté žáci 9. C.

Výlet 9. tříd do Prahy

Napsal Jáchym Červený dne .

Po náročném období přijímacích zkoušek všichni s povděkem přijali nabídku strávit ještě dohromady pár dnů v Praze. A to od 10. do 12. května 2022. A jako mušketýři všechny tři deváté ročníky společně.

Žáci 9. tříd v Osvětimi

Napsal Jáchym Červený dne .

Když se řeklo: „Výlet!“, každý se po dlouhých dvou letech online školy zaradoval a představoval si nejednu příjemnou destinaci. Ono místo, jehož název zazněl z úst paní učitelky, nás zprvu zamrazilo. Však zkuste si třeba jen polohlasem říci slovo Osvětim. Představte si válečná léta, pruhované táborové mundúry, vyděšené tváře, hrůzostrašné komíny pecí…
Přesto je to historie, kterou bychom měli poznat a zamyslet se nad ní. Především v kontextu dnešních dní, kdy cítíme, jak blízko je k utrpení, bolesti a zkáze. A to, co jsme si doposud mohli číst jen v učebnicích dějepisu, se teď děje v přímém přenosu a my jsme němými pozorovateli minulosti v současnosti.

Provoz školní jídelny v době letních prázdnin

Napsal Renata Jašková dne .

ŠKOLNÍ JÍDELNA BUDE V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN UZAVŘENA
OD 1. ČERVENCE 2022 – DO 20. SRPNA 2022.

VAŘIT SE ZAČNE OD 22. SRPNA 2022 – PRO CIZÍ STRÁVNÍKY,
ZAMĚSTNANCE A ŽÁKY, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM.

POKUD SE BUDOU CHTÍT STRAVOVAT ŽÁCI, NAHLÁSÍ SE VE ŠKOLNÍ KUCHYNI.
V DOBĚ PRÁZDNIN NEPLATÍ ŽÁKOVSKÉ ČIPY.

Jašková Renata
vedoucí ŠJ

Letní příměstské tábory v ZŠ Fryšták

Napsal Mgr. Libor Sovadina dne .